O mnie

Sensei Kamil Bazelak (4)

Kamil Bazelak był redaktorem naczelnym magazynu Body Style. Obecnie jest publicystą, działaczem społecznym, zawodnikiem sportów walki, a także trenerem personalnym. Jako instruktor sztuk walki prowadzi sekcję karate. Posiada mistrzowski czarny pas 2 Dan w Furo Karate i 2 Dan w Ju-jitsu.
Aktywnie działa jako członek wspierający Stowarzyszenie Solidarni 2010. Zawodowo uprawia mieszane sporty walki, czyli MMA, karate, boks i wrestling. W wolnych chwilach prowadzi wideoblogi, zajmuje się dziennikarstwem historycznym, pisze książki, gra w filmach, nurkuje.
Bazelak mocno angażuje się w akcje charytatywne, jest Ambasadorem dwóch organizacji: Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów i Fundacji ”Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa”! Jest również patronem honorowym Grupy Zalewski Patrol, która pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym. Działa,jako członek FIS, czyli Federacji Inicjatyw Społecznych, gdzie jest jurorem w konkursach muzycznych dla dzieci. Bierze udział w meczach charytatywnych, pokazach i wykładach dla młodzieży, wspomaga rozmaite akcje charytatywne.
Kamil Bazelak swoją postawą życiową udowadnia, że to nie pieniądze są najważniejsze w życiu, lecz altruizm. Twierdzi, że dobra materialne nie mogą być celem nadrzędnym w życiu jednostki, lecz wiara w Boga, miłość, szacunek, lojalność i empatia. Każdy człowiek powinien kierować się wartościami chrześcijańskimi i ideałami, jakie wskazywał nam Jezus. Takie podejście do życia sprawi, że codzienna egzystencja człowieka nabiera właściwego sensu.

Dodaj komentarz