O mnie

Sensei Kamil Bazelak (4)

Kamil Bazelak był redaktorem naczelnym magazynu Body Style. Obecnie jest publicystą, prowadzi swojego bloga, działaczem społecznym, instruktorem karate, profesjonalnym zawodnikiem MMA. Jako instruktor sztuk walki prowadzi cztery sekcje karate Kyokushin. Jestem wicemistrzem Europy Pro Karate ( Kyokushin) i posiada mistrzowski czarny pas 2 Dan w Kyokushin Karate, 2 Dan w Ju-jitsu.
W wolnych chwilach prowadzi wideoblogi, zajmuje się dziennikarstwem historycznym,zwiedza i opisuje średniowieczne zamki, pisze książki, gra w filmach, nurkuje.
Bazelak działał w stowarzyszeniu Solidarni 2010. Na co dzień mocno angażuje się w akcje charytatywne, jest Ambasadorem dwóch organizacji: Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów i Fundacji ”Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa”! Jest również patronem honorowym Grupy Zalewski Patrol, która pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym. Działał również, jako członek FIS, czyli Federacji Inicjatyw Społecznych, gdzie był jurorem w konkursach muzycznych dla dzieci. Bierze udział w meczach charytatywnych, pokazach i wykładach dla młodzieży, wspomaga rozmaite akcje charytatywne.

Kamil Bazelak swoją postawą życiową udowadnia, że to nie pieniądze są najważniejsze w życiu, lecz altruizm. Twierdzi, że dobra materialne nie mogą być celem nadrzędnym w życiu jednostki, lecz wiara w Boga, miłość, szacunek, lojalność i empatia. Każdy człowiek powinien kierować się wartościami chrześcijańskimi i ideałami, jakie wskazywał nam Jezus. Takie podejście do życia sprawi, że codzienna egzystencja człowieka nabiera właściwego sensu.

Dodaj komentarz