O mnie

Kamil Bazelak był redaktorem naczelnym magazynu Body Style. Obecnie jest publicystą, prowadzi swojego bloga, działaczem społecznym, instruktorem karate, profesjonalnym zawodnikiem MMA. Jako instruktor sztuk walki prowadzi cztery sekcje karate Kyokushin. Jestem wicemistrzem Europy Pro Karate (zawodowego karate), wicemistrzem Polski Pro Karate i posiada mistrzowski czarny pas w Kyokushin Karate i Ju-jitsu.

Kamil Bazelak działał w stowarzyszeniu Solidarni 2010. Jest Ambasadorem dwóch stowarzyszeń: Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów i Fundacji ”Po Ludzku Do Zwierząt – Przyjazna Łapa”! Jest również patronem honorowym Grupy Zalewski Patrol, która pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym. Kamil Bazelak utworzył w powiecie łódzkim-wschodnim filię Grupy Zalewski Patrol i wraz z woluntariuszmai pomaga osobom bezdomnym i uzależnionym od alkoholu.
Kamil Bazelak był również członkiem FIS, czyli Federacji Inicjatyw Społecznych, gzie pełnił fukncję jurora w konkursach muzycznych dla dzieci.
Na co dzień bierze udział w meczach charytatywnych, pokazach i wykładach dla młodzieży, wspomaga rozmaite akcje charytatywne.

Kamil Bazelak swoją postawą życiową udowadnia, że to nie pieniądze są najważniejsze w życiu, lecz altruizm. Twierdzi, że dobra materialne nie mogą być celem nadrzędnym w życiu jednostki, lecz wiara w Boga, miłość, szacunek, lojalność i empatia. Każdy człowiek powinien kierować się wartościami chrześcijańskimi i ideałami, jakie wskazywał nam Jezus. Takie podejście do życia sprawi, że codzienna egzystencja człowieka nabiera właściwego sensu…

Dodaj komentarz