Kamil Bazelak zwraca się z prośbą o wsparcie budowy hospicjum w Kuklinie!

Kamil Bazelak jako Ambasador Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie i Patron Grupy Zalewski Patrol zaapelował ponownie o wsparcie budowy hospicjum dla dzieci i dorosłych w Kuklinie.

Kamil Bazelak

Kamil Bazelak

-Każda złotówka wpłacona na konto Stowarzyszenia będzie cegiełką w budowie Hospicjum, gdzie ludzie nieuleczalnie chorzy i pozbawieni nadziei będą mogli godnie odejść z tego świata otoczeni troskliwą opieką personelu Hospicjum i miłością swoich bliskich. Idea opieki hospicyjnej nierozerwalnie związana jest ze zjawiskiem przeżywania przez człowieka śmierci i procesu jego umierania. Wspomóżmy finansowo to przedsięwzięcie budowy Hospicjum jakiego podjęło się Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie. Bóg to każdemu z nas kiedyś w pełni wynagrodzi – powiedział Kamil Bazelak

Do apelu przyłączyła się Aniela Zalewska…

-Naszym pragnieniem jest wykonanie wykopów i fundamentów pod hospicjum w roku bieżącym. Liczymy na Państwa dalsze wsparcie i rozumienie potrzeby istnienia własnej placówki, która jest tak pilnie potrzebna. Apelujemy do Państwa o pomoc bez której nie powstanie hospicjum” – mówi Aniela Adamska Zalewska założycielka SHKA.

Prosimy o wsparcie  inicjatywy przez przekazanie dobrowolnych kwot na poniższe konto.

Stowarzyszenie Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie

06-500 Mława, ul, Napoleońska 2

KRS 0000191060

dobrowolne wpłaty na konto:

Bank PKO S.A, 06-500 

ul: Stary Rynek

Nr konta bankowego: 11 1240 2034 1111 0010 0448 6579

http://shkuklino.org.pl/

Dodaj komentarz