Kamil Bazelak zaprasza na nowe strony Grupy Zalewski Patrol i Stowarzyszenia Hospicjum w Mławie

Kamil Bazelak w marcu ubiegłego roku został Ambasadorem Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie i patronem honorowym Grupy Zalewski Patrol. Otrzymał od naczelnika GZP Mariusza Zalewskiego Statuetkę Św.Józefa za wsparcie działalności patrolu i tablicę z podziękowaniem za wsparcie idei VII Kampanii Białych Serc i solidarny udział w proteście przeciwko narkotykom. Został również zaprzysiężony przez założycielkę stowarzyszenia Anielę Adamską- Zalewską i podpisał kartę Ambasadora Hospicjum zobowiązując się do głoszenia idei hospicyjnej.

Mariusz Zalewski i Kamil Bazelak

Mariusz Zalewski i Kamil Bazelak– Zapraszam na nowe strony Grupy Zalewski Patrol i Stowarzyszenia Hospicjum Królowej Apostołów w Mławie
infopatrol.pl.tl i kuklino.org.pl. Zachęcam również do przeczytania wywiadu z Naczelnikiem Grupy Zalewski Patrol, Mariuszem Zalewskim jaki dał dla Tygodnika Ciechowskiego. GZP współpracuje między innymi z  Komendą Powiatową Policji w Mławie, z którą ma podpisaną umowę na poszukiwanie bezdomnych i zaginionych oraz prowadzenie wspólnych patroli– powiedział Kamil Bazelak.

Wywiad z Mariuszem Zalewskim:

 http://infopatrol.pl.tl/WYWIAD-ar-.htm